poniedziałek, 18 lutego 2013

Żaluzje drewniane


Drewno od zawsze towarzyszyło człowiekowi. Na początku dawało schronienie przed deszczem i śniegiem, później służyło jako opał, aż wreszcie znalazło zastosowanie w budowaniu i wyposażaniu domu. Drewno nadal towarzyszy nam na co dzień - również w postaci ram okiennych czy żaluzji, wykonanych właśnie z tego surowca.

źródło: www.alerolety.pl

Zwolennicy żaluzji drewnianych podkreślają, że okna z pcv i żaluzje aluminiowe nie stwarzają takiej samej atmosfery, jak żaluzje drewniane. Te, wykonane z naturalnego drewna, są też po prostu... bardziej przytulne i bliższe naturze.

Obecnie nie ma problemów z zakupem takich żaluzji drewnianych, które pasować będą do wystroju wybranego wnętrza - wiele odcieni kolorystycznych pozwala dostosować zakupiony produkt do kuchni, salonu czy pokoju dziecięcego.Wartość drewna i jego właściwości znane są od dawna. Skoro tak chętnie otaczamy się drewnianymi meblami, czemu nie pójść ten jeden krok dalej? Drewniane żaluzje to idealny wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie rozwiązania ekologiczne i którym bliska jest natura, zapewnią miły cień w słoneczne dni, a nocą zagwarantują poczucie bezpieczeństwa.


A gdzie najlepiej sprawdzą się żaluzje wykonane z drewna? Warto zainstalować je szczególnie w sypialni, salonie i pokoju dziecinnym.

Więcej fotografii znajdą Państwo na stronie producenta dekoracji okiennych zaprezentowanych w tym wpisie (link do strony znajduje się pod pierwszą fotografią). W razie pytań mogą też Państwo skontaktować się bezpośrednio z przedstawicielem firmy:

tel: 608-777-990 - Łódź i okolice
tel: 510-090-853 - Warszawa i okolice