wtorek, 19 marca 2013

Rolety zewnętrzne - raz jeszcze

Wiosna zdecydowanie postawiła nas wystawić na cierpliwość i choć już za kilka dni ta kalendarzowa powinna się rozpocząć, na prawdziwą przyjdzie nam poczekać nawet do kwietnia. Tymczasem pogoda daje się nam we znaki: śnieżyce, mrozy i potężne wichury nasuwają skojarzenia z początkiem, a nie końcem zimy.

Jak zatem sobie poradzić z ujemnymi temperaturami i wichrem świszczącym między ramami okiennymi? Zwłaszcza, że moment wyłączenia ogrzewania w wielu spółdzielniach mieszkaniowych nie zawsze pokrywa się z aurą. Cóż, z pomocą przyjść nam mogą rolety zewnętrzne, o których pisałem ostatnio.


źródło: rolety zewnętrzne FHU "ALE" Piotr Płocki

Takie rolety to solidne konstrukcje, które ułatwiają zatrzymanie ciepła w pomieszczeniu i chronią je przed pogodowymi niespodziankami - a tych nam pewnie w najbliższych tygodniach nie zabraknie. Jeśli zatem zastanawiają się Państwo jak jeszcze pomóc sobie w odizolowaniu się od zimy i silnego wiatru (dokuczliwego zwłaszcza nocą, gdy jego pogwizdywanie utrudnia zapadnięcie w sen), zachęcamy do rozważenia zamontowania rolet zewnętrznych.

Przypominam, że istnieje możliwość założenia ich również wewnątrz mieszkania - wciąż będą znakomicie tłumić odgłosy wichury i nie pozwolą na przedarcie się do domu chłodu. A ten niestety wciąż nas czeka, ponieważ według prognoz spadek temperatury - nocami - może osiągnąć nawet 10 stopni poniżej zera.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz