piątek, 19 kwietnia 2013

Jak dobrać roletę do konkretnego okna? - część 2

W dzisiejszym wpisie odpowiem na pytanie Pani Moniki, która na profilu naszej firmy na Facebooku poprosiła o potwierdzenie czy w przypadku jej okien sprawdzą się żaluzje drewniane. Za zgodą samej zainteresowanej, wklejam fragment zapytania jakie otrzymaliśmy w prywatnej wiadomości:

"Noszę się z zamiarem generalnego remontu i wymiany okien. Do nowych planuję dobranie żaluzji drewnianych. Chciałabym się jednak upewnić, że będzie to odpowiednia inwestycja. Niestety wciąż mieszkanie jest przed remontem, więc mogę jedynie przesłać zdjęcia dotychczasowych okien: czy przy takiej wielkości dobre będą żaluzje drewniane?

Monika F."

Wyszukaliśmy przykłady zdjęć z żaluzjami drewnianymi dla okien o podobnych gabarytach jak te, zaprezentowane nam w mailu od Pani Moniki i z całą mocą możemy odpowiedzieć: tak! Żaluzje drewniane, jak i np. rolety bambusowe (które również mamy w ofercie), sprawdzą się świetnie. Poniżej kilka przykładowych aranżacji dla pomieszczeń w różnym stylu i z różnymi ramami okiennymi (jednak gabaryty wszystkich okien na poniższych zdjęciach zbliżone są do tych, jakie u siebie ma Pani Monika):

                                                         źródło: levolor.com via Levolor on Pinterest


                                                              

                                             źródło: Uploaded by user via Budget Blinds Of Denver on Pinterest


                                                       źródło: doors-sliding.com via Cindy on Pinterest                                                         źródło: blindscentral.com via Denise on Pinterest


                                                  źródło: selectblinds.com via Select Blinds on PinterestJak widać na powyższych zdjęciach, żaluzje drewniane świetnie komponują się z różnego rodzaju wystrojem i kolorami ścian - same także dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, więc dobranie odpowiedniej dekoracji nie będzie stanowiło problemu. Do okien o wielkości zbliżonej do tych, które są zaprezentowane na fotografiach, zarówno żaluzje drewniane jak i rolety bambusowe pasują idealnie :)

1 komentarz:

  1. Bardzo przydatny poradnik. odpowiedni pomiar okien to podstawa w przypadku doboru rolet do każdego pomieszczenia w domu. Warto też zajrzeć na slonko.eu szukając rolet

    OdpowiedzUsuń